Posted by : Cochise środa, 13 lipca 2011...a potem nastały egipskie ciemności - można rzec. Na scenę po kolejnym dżinglu (swoją drogą bardzo się wbija w głowę ta muzyczka) weszła pierwsza zagraniczna gwiazda, czyli zespół Pro-Pain. Było ciemno (jak nie powiem gdzie), ale koncert był całkiem udany. Mimo, że słuchając ich w domu niezbyt przypadli mi do gustu, to na żywo podeszli do całego show bardzo profesjonalnie i słuchało się ich bardzo przyjemnie. Co prawda dalej nie kupiłbym ich płyty, ani nie wydał pieniędzy na koncert, ale przynajmniej teraz wiem czego się spodziewać.

Trochę smutno wyglądali ludzie pod sceną. Po Strachach, czyli polskim pewniaku jeśli chodzi o dobre koncerty, nagła zmiana klimatu na bardziej metalowy sprawiła, że publiczność powoli udawała się w stronę wyjścia, albo stoisk z jedzeniem i piwem. Ja w sumie też udałem się na zaplecze. Jakoś mnie ci amerykanie nie zaczarowali.

Czas więc na krótkie podsumowanie pierwszego dnia... Chyba nic mnie nie powaliło na kolana, jeśli chodzi o koncerty, ale do udanych można zaliczyć występy Łąki Łan i Made of Hate. Wygrywa jednak Grabaż z zespołem, bo polska to kapela, która tego dnia zgromadziła najwięcej fanów pod sceną. Zresztą co tu dużo mówić, utwory Strachów są bardzo znane i myślę, że większość publiczności śpiewała sobie pod nosem poszczególne kawałki.

Na małej scenie nie byliśmy, bo jednak odległość robiła swoje. Można było niby podjechać rockbusem, albo złapać jakiegoś stopa, ale perspektywa spania do 13:00 była bardziej kusząca. Heh, a jeszcze prysznic jakiś, śniadanie... Nie zdążylibyśmy :)

Dzień zakończył się wspólną biesiadą na korytarzu schroniska. Bardzo przyjemną muszę przyznać.

Kto: Pro-Pain
Kiedy: 8 lipca 2011
Gdzie: Seven Festiwal (Węgorzewo)
Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -