Posted by : Cochise sobota, 22 maja 2010


Juwenalia UKSW i UW, które odbyły się 21 maja (pierwszy dzień) na Agrykoli. Grali: Raggamoova, EastWest Rockers, Pustki, Indios Bravos, Myslovitz.
Juwenalia to takie dziwne święto, że ma się zdjęcia, ale nie z wszystkiego. No i same zdjęcia. Bez zbędnych opisów. Patronem był niestety Żywiec.


To było EastWest Rockers. A teraz będą Pustki.

Ogólnie było bardzo przyjemnie. Ragamoovy nie słyszałem, ale sądząc po ich ostatnim koncercie w Proximie mogło być nieźle. EWR bardzo przyjemnie, grali najbardziej znane kawałki, pozytywnie. Potem Pustki, które nie tylko mi nie przypadły do gustu. Zmulające pipczenie dla nastolatek moim zdaniem. Nigdy jakoś nie przepadałem. Pod sceną rzeczywiście "pustki". Indios Bravos bardzo fajnie, z mocą i energią. Dużo ludzi słuchających i dobrze się bawiących potwierdza poziom koncertu. Na końcu Myslovitz słyszany z daleka - nie żałuję. O tyle o ile kilka kawałków w moim mniemaniu przejdzie, to reszta rojkowych wyczynów ani mnie nie bawi, ani nie raduje.

Tak zakończył się dzień juwenaliowy (jeden z wielu w warszawskim maju) - około 23:00. Dzień zdecydowanie na plus, tym bardziej, że powiało utęsknioną festiwalową atmosferą, piwkiem na trawce i masą różnych i dziwnych ludzi. :)

A więcej zdjęć tutaj


Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -