Posted by : Cochise wtorek, 26 października 2010


Zaczynali 16 lat temu z płytą tributem dla Metalliki. Teraz są jednym z najlepszych zespołów na świecie. W Stodole zagrali piękny i hipnotyzujący koncert.

A mowa o zespole Apocalyptica, który wystąpił 25 października w stołecznym klubie Stodoła. Bez dwóch zdań był to jeden z najlepszych koncertów tego roku. Wspaniałe świetlne show, genialna i perfekcyjnie zagrana muzyka zostały podane na drewnianych i ociekających perfekcjonizmem wiolonczelach. A wszystko doprawione ekspresją muzyków i wspaniałą publicznością.

Grali raczej standardowo. Nie odpuścili "Masterowi" i "Seek and destroy" Metalliki, wolniejszym "Bittersweet" i "Beautifull".


To tylko część zdjęć. Więcej jest tutaj.

Koncert bardzo dobry i chociaż szedłem na niego z zamiarem posłuchania ciekawej muzyki to dostałem znacznie więcej. Wiem, wiem... za bardzo się podniecam, ale kto był ten może potwierdzić, że tak było. Było niesamowicie i na pewno jeszcze to powtórzę.

Setlista:
Quasimodo
2010
Grace
Master of Puppets
End of Me
I'm not Jesus
Refuse/Resist
Beautiful
Sacra
Bittersweet
Last Hope
Bring Them to light
Seek n destroy
Inquisition symphony

Poseidon
I don't care
Hall of the moutain king

Wywiad do przeczytania TUTAJ 

Kto: Apocalyptica
Kiedy: 25 października 2010
Gdzie: Stodoła (Warszawa)

Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -