Posted by : Cochise czwartek, 15 lipca 2010


Zakończenie festiwalu przypadło brazylijskiej grupie Sepultura. Przed koncertem, lider zespołu Derrick Green nie omieszkał skomentować finałowego meczu mistrzostw świata w piłce nożnej:

"Gra była dość brzydka i brutalna. Gratuluję Hiszpanii zdobycia tytułu, ale kibicowałem Holandii" – przyznał przed koncertem lider brazylijskiej grupy.

Występ Sepultury wzbudził w publiczności jeszcze większą euforię i ekstazę. Niektórzy chcieli się przedrzeć przez barierki, inni pogowali w szaleńczym wirze jeszcze inni po prostu słuchali.

Jak podaje oficjalna strona Seven Festival 2010: "Organizatorzy dbają o ekologiczny wymiar imprezy. Jak zwykle zadbano o współpracę z organizacjami pozarządowymi. Swoje prelekcje przeprowadziły m.in. Amnesty International i WWF. W tym roku zachęcono fanów muzyki do recyklingów plastikowych kufli po piwie, w zamian za atrakcyjne fanty sponsora imprezy. Pomysł sprawił, że Seven Festival był chyba najbardziej czystą imprezą muzyczną w naszym kraju."

Siedemnasty festiwal w Węgorzewie to 3 festiwalowe sceny, artyści z 11 krajów, 12 zespołów konkursowych, około 20.000 fanów dobrej muzyki, alkoholu i wspólnej zabawy.

Ale to tylko relacja i zdjęcia. Żeby się przekonać jak wygląda festiwal w Węgorzewie po prostu trzeba tam przyjechać. Mazury, muzyka i magia.

Za rok spotykamy się znowu!

Sepultura, 11 lipca, Węgorzewo (Seven Festival 2010)

Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -