Posted by : Cochise czwartek, 15 lipca 2010


Drugi dzień Seven Festivalu to kolejna porcja dobrej muzyki. Kolejne sześć zespołów na dużej scenie (w tym zagraniczne gwiazdy), występy zespołów konkursowych na scenie parkowej i koncert na Placu Wolności.
Dzień zaczął się o godzinie 12:00 występem zespołów D.I.K.V.A.Š., Memorial Faces i FID w ramach projeku Rockowy Most Polska - Litwa. Koncerty potrwały do godziny 15:00.

Piętnaście minut przed zakończeniem występów na Placu Wolności zaczęły się koncerty zespołów konkursowych na Scenie Parkowej. Zagrały Microexpression, zespół, który później zdobył Grand Prix tym występem - Skworcy Stiepanowa z Rosji, oraz kapela Tommermenn z Norwegii. Po tych trzech występach konkursowych na scenie pojawił się zespół-gwiazda: Normalsi, który zakończył dzień zmagań na Scenie Parkowej.

Dwie godziny przerwy zaowocowały znikomą frekwencją o godzinie 18:00 pod sceną główną. Przyciągnąć festiwalowiczów próbował zespół Time To Express. Po części się udało, ale temperatura sprawiała, że ludzie zajęci bardziej byli szukaniem cienia, niż słuchaniem muzyki.

Następnie na scenie pojawił się zespół, który przyjechał aż z Australii - The On Fires. Niezwykła ekspresja estradowa, ciekawy image i dobra muzyka przyciągnęła rzeszę fanów. Maxine Herman, którą można było zobaczyć biegającą po polu namiotowym, grała na przenośnym keyboardzie, śpiewała i zabawiała przybyłych. Bardzo ciekawy koncert zarówno pod względem wizualnym jak i muzycznym.The On Fires, 10 lipca, Węgorzewo (Seven Festival 2010)

Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -