Posted by : Cochise poniedziałek, 12 lipca 2010


Pierwszy dzień Seven Festival 2010 w Węgorzewie rozpoczął oficjalnie cały festiwal. Tego dnia na dużej scenie wystąpiło sześć zespołów.
Na małej scenie (parkowej) zakończyły się występy zespołów konkursowych:
* Thundertale (Litwa)
* Mjut
* Rura (Ukraina)
* Schody
* ToDobro

O godzienie 16:00 swój koncert dała grupa Transexdisco - laureat ubiegłorocznego Grand Prix. Mi osobiście z tego dnia najbardziej przypadła do gustu grupa Schody, chociaż wizualnie ToDobro przypominające stylizacją The Cure wyglądali imponująco.

Na dużej scenie o godzinie 18:00 wieczór swoim koncertem rozpoczął zespół Seven Nation Army. Grali raz spokojnie, a raz mocno, ale jak dla mnie każdy utwór podobnie. Potem koncert zespołu Sztywny Pal Azji, a następnie zespół Muchy, który został przywitany wielkimi brawami i piskami nastoletnich fanek co, jeśli spojrzymy na zdjęcia, nie jest raczej dziwne. Panowie wyszli na scenę półnadzy.


Tylko wokalista pozostawał cały czas w swojej koszuli, ale był równie gorąco oklaskiwany jak jego koledzy.
Po zakończonym koncercie basista odważył się wyjść do fanów przed barierki. Natychmiast został otoczony kilkunastoma piszczącymi młodymi dziewczynami. Tomek nie krył uradowania i chętnie pozował do zdjęć i podpisywał różne przedmioty.
Koncert mogę ocenić na dobry. Zabawa była świetna (co było widać po tłumach przed barierkami). Brakowało chyba tylko większego kontaktu z publicznością.

PS. Dla ułatwienia dodaję oznaczenia w tytule np. Muchy (D1:1) co oznacza, że oglądasz pierwszą stronę zdjęć (D1:1) z dnia pierwszego (D1:1). Co by wiedzieć co pierwsze, a co ostatnie.

Muchy, 9 lipca 2010, Węgorzewo (Seven Festival 2010)

Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -