Posted by : Cochise niedziela, 22 lipca 2012
To był już drugi koncert tegorocznej edycji Męskiego Grania. W Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie wystąpili tacy artyści jak Łąki Łan, KNŻ, Czesław Mozil, Nosowska, czy Adam Ostrowski.

Wszyscy muzycy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. To było zebranie najlepszych polskich zespołów w jednym miejscu. Do końca jednak nie było wiadomo w jakiej kolejności odbędą się koncerty. Dopiero przy wejściu każdy dostał rozpiskę... bardzo ciekawy pomysł - musisz przyjść wcześniej żeby wiedzieć kiedy gra twój ulubiony zespół, a tym samym obejrzysz wszystkie.

Całość wypadła bardzo dobrze. Może trochę mało miejsca było na podestach w fosie, ale to nie przeszkadzało w robieniu zdjęć. Byle więcej takich wydarzeń!

Niżej kilka zdjęć z wczorajszych koncertów:

Na trzeciej edycji Męskiego Grania w Krakowie zagrali: Afrokolektyw, Mitch&Mitch, Kari Amirian, Łąki Łan, Julia Marcell, Marek Dyjak, OSTR/Tabasko, KNŻ, Czesław Śpiewa, Grabek, Nosowska.


Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -