Posted by : Cochise piątek, 12 sierpnia 2011XII Festiwal Piosenki Żeglarskiej CYPEL 2011 przywitał nas wszystkich deszczem (zresztą jak cały lipiec). Wiadomo, że jak pada to nad wodą jest zimniej niż w mieście i pewnie nie wybrałbym się do Polańczyka gdyby nie chłopaki z Yank Shippers.

Zespół fotografowałem już któryś raz (wydaje mi się, że czwarty), ale cóż się dziwić, wszak to nasz prawie sanocki zespół. Zawsze mam jednak pecha, bo nie przypominam sobie koncertu Yank Shippers w słońcu. Może nie padało jakoś mocno, ale trzeba było chować obiektywy przed kroplami. Wytrzymałem jednak pod sceną i na scenie całe 1,5h bo zdjęcia z koncertu powędrują do zespołu i będą świeciły na ich stronie http://www.yank.szanty.art.pl/ na którą zapraszam!


A sam koncert bardzo przyjemny (mimo, że w deszczu), ale tak zawsze jest w Polańczyku. Za rok mam nadzieję, że będzie piękne słońce i wreszcie Yank zagrają przy dobrej pogodzie!

Kto: Yank Shippers
Kiedy: 30 lipca 2011
Gdzie: XII Festiwal Piosenki Żeglarskiej (Polańczyk)
Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -