Posted by : Cochise poniedziałek, 26 kwietnia 2010


26 kwietnia (po dłuższej koncertowej przerwie w Stolicy) w Stodole pojawiła się legenda rapu - La Coka Nostra. Wspierana była przez szczecińską formację PMM.
Jako, że PMM nie przypadł mi kompletnie do gustu nie wrzucę zdjęć. Dwóch facetów zaprezentowało pijacko-żenujący poziom muzyczny i wizualny. Niestety.
Za to gwiazda wieczoru pokazała, że przemawia jeszcze przez nich House of Pain. Można było poczuć moc i energię tej muzyki.Mi się podobało. Zagrali prawie wszystko co chciałem i zabrzmieli dużo lepiej niż na płytach, co się wielce ceni. Znakomity koncert. Porywający i ekscytujący w każdej minucie.
Ceny biletów mogły odstraszać, bo trzeba było wydać 110zł, ale myślę, że warto zobaczyć coś co nie jest marnym hip-hopem z polskich ulic. Bo nasi artyści prezentują poziom niski (oczywiście są wyjątki). La Coka Nostra to wielka energia, pięciu wielkich chłopów i kawał porządnej, mocnej i co najważniejsze dobrej muzyki.

Więcej zdjęć tutaj


La Coka Nostra (+PMM), Stodoła, 26 kwietnia 2010r.

Popular Post

Blogger templates

Paweł "Cochise" Kociszewski. Fotografia koncertowa/muzyczna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flickr

- Copyright © FotoFosa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -